Монета
Над дизайном монет працював відомий художник і скульптор Крістофер Хоббс

Королівський монетний двір випустив ювілейні монети номіналом 5 фунтів, прикрашені трояндами, на честь 90-го дня народження королеви Великої Британії Єлизавети II. Про це пише The Telegraph.

Над дизайном монет працював відомий художник і скульптор Крістофер Хоббс. Його надихнула геральдична троянда та любов королеви до квітів. Каже, що спробував зробити квіти більш природними, ніж геральдичні. Кожна з них відрізняється від іншої.

Королівський монетний двір подарує монети пенсіонерам, яким виповниться 90 років у день народження королеви – 21 квітня.

Зазначимо, ювілей Єлизавети II також відзначать виставками її нарядів. Побачити першу експозицію можна буде в Холірудському палаці в Единбурзі. Презентація відбудеться 21 квітня, у фактичний день народження монаршої персони (офіційно її день народження відзначають в червні). Відвідувачі дізнаються про життя і правління Єлизавети II і ознайомляться з її денним і вечірнім одягом.

Единбурзька виставка – одна з трьох експозицій, присвячених стилю королеви, що проходять в 2016 році. Всіх їх проводять в її офіційних резиденціях. 23 липня відкриється виставка в Букінгемському палаці, 17 вересня – у Віндзорському замку.

Загалом планують представити 150 нарядів королеви.

Читайте: Черчилль та королева Єлизавета ІІ стануть героями серіалу

БЕЗ КОМЕНТАРІВ