Павло Кишкар
Павло Кишкар

Фракція БПП «Солідарність» включила до свого складу депутатів Павла Кишкаря і Віктора Кривенка. Рішення ухвалено на засіданні фракції 31 березня. Про це повідомив депутат від БПП Сергій Лещенко, пише Українська правда.

«Рішення ухвалено на засіданні фракції БПП. Хто проти такого рішення, Луценко на голосування не поставив. При цьому Кривенко сказав, що «не проситься до складу БПП», а Кишкар додав, що «вступ до складу БПП означає для нього кінець політичної кар’єри», – повідомив подробиці Лещенко.

Віктор Кривенко
Віктор Кривенко

Згідно з даними на офіційному сайті парламенту, станом на ранок четверга фракція БПП налічує 139 депутатів, включаючи Ірину Суслову, яка вступила в ряди фракції 30 березня.

Як відомо, у Верховній Раді тривають пошуки нового формату коаліції.

Раніше депутат Сергій Лещенко повідомив, що 29 березня в Адміністрації президента намагалися зібрати коаліцію, не вдаючись до послуг Юлії Тимошенко.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 29 березня Юлія Тимошенко заявила, що фракція «Батьківщина» залишиться у переговорному процесі про створення нової коаліції лише за умови першочергового голосування за законопроекти, які долають кризу в економіці та соціальній сфері.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ