Прикордонники затримали 8 тонн грошей
Прикордонники затримали 8 тонн грошей

Співробітники Держприкордонслужби України на контрольному пункті «Бугас» затримали вантажівку, що прямувала з Донецька до Маріуполя. Під час огляду прикордонників очікував сюрприз – мільйон гривень копійками, повідомляє прес-служба ДПСУ.

«Водій поінформував, що чекає дозволу на пропуск. Однак, не дочекавшись проходження контролю, автомобіль розвернувся і поїхав у зворотному напрямку. Приблизно через годину транспортний засіб повернувся, але вже в складі колони з інших вантажівок. Таким чином водій, ймовірно вважав, що на його автомобіль не звернуть уваги. Однак у прикордонників виникли підозри щодо можливого вмісту автомобіля, – розповіли у Держприкордонслужбі.

Під час перевірки виявили картонні коробки, замотані харчовою плівкою. За словами водія, в ящиках знаходяться монети номіналом 10, 25, 50 копійок України на загальну суму близько 1 мільйон гривень. Вони, нібито, були зібрані в мережі супермаркетів Донецька, а чоловік намагався перевезти їх з непідконтрольної території з метою реалізації.

Зараз проводиться перевірка. Відзначимо, що приблизна вага такого вантажу становить близько 8 тонн.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ