Донецький аеропорт
Донецький аеропорт

Бойовики перекидають техніку убік зруйнованого аеропорту, перевозять одразу по 3 або 4 одиниці. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив координатор групи «Інформаційний спротив» Дмитро Тимчук.

Зафіксували також і перегрупування так званого «Горлівського гарнізону». У повідомленні йдеться, що поблизу Донецька помітили скупчення ворожої техніки – до 15 вантажівок, частина з них із бойовиками.

Крім цього, під Луганськом російські найманці формують нову тактичну групу. Для цього на місце дислокації прибуває військова техніка. Уже зафіксували п’ять установок «Гвоздика» і три «Гради». А в Іловайськ прибуло шість вагонів із боєприпасами й спорядженням для бойовиків із сусідньої держави. Перевезення здійснювала ВАТ «Російська залізниця», зазначив у повідомленні Тимчук.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, за даними Тимчука, у Донецьку жителів закликають повідомляти бойовикам про прояви проукраїнської позиції у формі нанесення графіті, виготовлення листівок, прослухання української музики тощо.

Читайте: Ісламські батальйони воюють із бойовиками на Донбасі: «Нам подобається воювати з росіянами»

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ