Міхеїл Саакашвілі
Ситник стверджує, що заяви Саакашвілі – підстава для порушення справи

Глава Антикорупційного бюро Артем Ситник погрожує очільнику Одещини відкриттям кримінального провадження. Підставою можуть стати заяви Міхеїла Саакашвілі щодо корупції, пише Українська правда.

Ситник нагадав, що на Антикорупційному форумі в Одесі був присутній його заступник, і в понеділок після обіду вони проведуть нараду щодо заяв Саакашвілі. «В принципі – повідомлення у ЗМІ, виступи на таких форумах (як виступ Саакашвілі в Одесі, – ред.) є підставою для внесення даних у ЄДР досудових розслідувань», – сказав він.

Тим часом фракція «БПП» вимагає, аби 11 грудня прем’єр Арсеній Яценюк дав пояснення щодо звинувачень у корупції, виголошених головою Одеської ОДА. Про це заявив лідер фракції «Блоку Петра Порошенка» Юрій Луценко на погоджувальній раді парламенту. «Ця відповідь має бути з документами, з фактами, які може привести уряд для зняття величезних і дуже серйозних звинувачень, котрі пролунали», – заявив Луценко. «У п’ятницю всю інші питання треба зняти і поговорити про корупцію. Поговорити про звинувачення, котрі лунали від Саакашвілі, від інших громадських та політичних діячів – і поставити крапки над «і» перед закінченням недоторканності уряду», – вважає він.

Нагадаємо, 6 грудня Саакашвілі заявив, що корупційна діяльність чиновників і олігархів коштує Україні 5 мільярдів доларів на рік. Раніше Саакашвілі заявив, що має намір озвучити корупційну схему, за якою з державних компаній щорічно крадуть 120 млрд. гривень. Вин повідомив, що має намір розповісти про це на засіданні антикорупційного форуму в Одесі, а потім – у Верховній Раді із зазначенням імен і цифр.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, восени Саакашвілі заявив, що український уряд контролюють олігархи. Яценюк, у свою чергу, назвав ці заяви необґрунтованими та брехливими. Згодом Президент України Петро Порошенко повідомив, що між Прем’єр-міністром Арсенієм Яценюком і головою Одеської ОДА Міхеїлом Саакашвілі немає жодного особистісного конфлікту.

Читайте: «Яценюк vs Саакашвілі»: хто кого зживе в боротьбі за прем’єрство?

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ