dmy-tro-dobin
Раніше журналісти вже фіксували на камеру нардепа в такому неадекватному стані під час засідання парламенту

Депутат від «Опозиційного блоку» Дмитро Добкін під час засідання Ради 1 листопада замовив собі тур за 136 тисяч євро. Відповідне відео з’явилося на Youtube-каналі TVgolosnaroda.

Добкін прикривав рукою своє листування з абонентом на ім’я Ірина, також вона позначена в телефоні іменем одного з відомих туроператорів. Однак, автору відео вдалося упіймати частину листа, з якої зрозуміло, що йдеться про замовлення двотижневого туру вартістю 135 тисяч євро (3,5 мільйона гривень) на 6 осіб.

Після цього Добкін взяв пляшку води, сховався за колону в сесійній залі Ради, запив щось і вийшов вже у збудженому стані. Камери зафіксували його неадекватну поведінку.

2 листопада, виступаючи у Верховній Раді, нардеп Семен Семенченко («Самопоміч») із трибуни Ради висловив обурення такою поведінкою Добкіна та закликав того скласти мандат: «Я хочу звернутися до «Опозиційного блоку». Я наполягаю, щоби Дмитро Добкін вийшов сюди і відповів на цю репліку. Я не розумію, що відбувається за тією колоною? Чи таблетки приймає, чи ще щось, і людина веде себе неадекватно…».

До слова, це вже не перший випадок, коли журналісти зафільмували неадекватну поведінку нардепа.

Як відомо, Дмитро Добкін пройшов у Раду в 178-му виборчому окрузі Харківщини. За весь час свого депутатства він не вніс до парламенту жодного законопроекту.

Згідно з декларацією, у Дмитра Добкіна лише готівкою є 10 мільйонів гривень і півмільйона доларів. Ще понад 160 тисяч гривень і 20 тисяч доларів він тримає на рахунках у банках.

При цьому, крім зарплати з держбюджету, Добкін-молодший отримав 2015 року компенсацію за оренду житла на суму 167,9 тисячі гривень.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ