Михайло Добкін
ЦВК відмовила Добкіну в реєстрації кандидатом у депутати Харківської обласної ради

Центральна виборча комісія відмовила народному депутату Михайлу Добкіну в реєстрації кандидатом у депутати Харківської обласної ради від «Опозиційного блоку» через відсутність в його автобіографії відомостей про громадську роботу. Про це повідомив голова ЦВК Михайло Охендовський, передає Інтерфакс-Україна.

«В автобіографії кандидата в депутати Харківської обласної ради Михайла Добкіна не були зазначені відомості про його громадську роботу головою харківської обласної організації Партії регіонів», – заявив він на брифінгу в 19 жовтня. Голова ЦВК також зазначив, що якби Добкін був на засіданні ЦВК і дав би відповідні пояснення, то комісія могла б прийняти до відома його пояснення та зареєструвати його кандидатом. «Його присутність на вчорашньому засіданні дала б йому можливість виправити його автобіографію, і ці поправки були б взяті ЦВК до уваги. Оскільки його на засіданні не було, ЦВК вимушена була оперувати тими відомостями, які були наявні», – наголосив Охендовський.

Тим часом партія «Опозиційний блок» оскаржила відмову Центральної виборчої комісії зареєструвати Добкіна – повідомив юрист «Опоблоку». За його словами, ЦВК «упереджено поставилася до кандидата в депутата Добкіна». Він зазначив, що причиною відмови в реєстрації стали неповні відомості про його громадську діяльність. При цьому він зазначив, що за аналогічною біографією той самий склад ЦВК зареєстрував Добкіна кандидатом на попередніх парламентських виборах.

Читайте: Одіозний харківський мер: «Я йду на вибори і виграю їх»

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ