Олександр Омельченко
Омельченко йде на вибори мера Києва

Колишній міський голова Києва Олександр Омельченко йде на вибори столичного мера від політичної партії «Єдність». Про це йдеться в повідомленні прес-служби партії, передає УНІАН.

Повідомляється, що 12 вересня в Києві відбувся 11-й черговий з’їзд партії «Єдність», на якому було ухвалено рішення про висунення Омельченка кандидатом на посаду міського голови Києва. Cам Омельченко підкреслив, що його головним завданням, як голови міста буде «реалізація справжніх реформ, які дадуть людям нову якість життя». За словами Омельченка, його програма розвитку Києва – це програма дій, яка ґрунтується на досвіді та нових ідеях. Лідер партії висловив впевненість у своїй команді, де зібралися найкращі фахівці та професіонали.

Зазначимо, у період з 1996 р. по 2006 р. Омельченко вже обіймав цю посаду. Згідно з нещодавно опублікованим рейтингом найкращих мерів України, він посів третє місце. У рейтингу названі мери, які «найбільше запам’яталися жителям своїх міст і впливали не лише на регіональну, але й на всеукраїнську політику».

Як відомо, вибори мера Києва відбудуться 25 жовтня. Від «Солідарність–УДАРу» балотується нинішній очільник столиці Віталій Кличко. Кандидатом від партії «Батьківщина» стане екс-голова КМДА Володимир Бондаренко. «Самопоміч» висунула Сергія Гусовського. А політрада партії «Українське об’єднання патріотів» («УКРОП») висунула екс-заступника голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Геннадія Корбана.

Читайте: Передвиборчі торги за Маріуполь: місто «продали» протеже Ахметова за 5 млн. доларів

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ