Шукати роботу
Порівняно з минулорічними показниками, кількість безробітних збільшилася на 100 тисяч

В Україні молоді люди віком від 15 до 24 років не мають роботи. Про це розповів виконувач обов’язків голови Державної служби зайнятості Валерій Ярошенко, пише gazeta.ua.

За його словами, в Україні рівень безробіття серед молоді – найвищий в Європі. За цим показником наша держава навіть обігнала хронічно проблемні Грецію та Іспанію.

Порівняно з минулорічними показниками, кількість безробітних збільшилася на 100 тис. Станом на 1 серпня у Державній службі зайнятості нарахували 1,8 млн. безробітних українців. На одну вакансію в середньому претендує 9 кандидатів.

Нагадаємо, що Україна опинилася у першій п’ятірці «найнещасніших країн світу». Рейтинг опублікувало агентство Bloomberg.

Творці враховували рівень безробіття та інфляції. Лідером списку залишається Венесуела внаслідок рекордних темпів інфляції. А почесне останнє місце займає Синґапур.

У лютому цього року українська економіка потрапила до п’ятірки найгірших, російська посіла 14-ту сходинку антирейтингу.

Як відомо, щороку визначають Індекс щастя країн світу, для цього враховують такі фактори, як реальний ВВП на душу населення, очікувана тривалість життя, рівень корупції та соціальні свободи.

Читайте: Складено мапу рівня життя європейців

БЕЗ КОМЕНТАРІВ