елкетрика
Севастополь отримує лише 15% від добової норми електрики

Окупований Севастополь отримує лише 30 МВт електроенергії на добу. Причому потреба складає 220-230 МВт. Така ситуація у місті унеможливлює нормальне функціювання промислових підприємств. Про це повідомляє Головне управління розвідки МОУ.

«Незаконна влада Севастополя повідомила про неспроможність припинити тимчасові відключення електроенергії та забезпечити безперебійне функціювання промислових підприємств і установ через дефіцит електроенергії (при загальній потребі у 220-230 МВт на добу постачається лише 30 МВт на добу)», – повідомили в ГУР.

Так званий «голова ради міністрів Криму» Аксьонов заявив про недоцільність відновлення функціювання міжміського електротранспорту. Уникнути транспортної проблеми півострова вирішили за рахунок збільшення кількості автобусів на маршрутах.

Згідно з даними розвідки, розвиток ситуації на півострові «визначається збереженням проблем, пов’язаних з негативними наслідками енергетичної блокади півострова».

«Росія демонструє повну нездатність відновити нормальний режим функціювання енергетичної інфраструктури півострова. За таких умов загострюються проблеми у сфері житлово-комунального господарства, насамперед у містах Сімферополь, Севастополь, Феодосія та Ялта», –зазначили у військовій розвідці.

У результаті неефективного управління з боку окупаційної адміністрації в Криму склалася критична ситуація, що викликає невдоволення керівництва Росії. «Зважаючи на недовіру до «уряду» півострова, фінансування енергетичних та інфраструктурних проектів здійснюється безпосередньо з федерального бюджету РФ в обхід кримських фінансових установ», – йдеться у повідомленні.

Зокрема, така ситуація спричинила проблеми з медикаментами в АРК. «Відмічається зростання дефіциту медикаментів на півострові. Критична ситуація склалася з наявністю інсуліну для хворих на цукровий діабет», – заявили в розвідці.

У ГУР вказали на те, що окупаційна адміністрація «дохазяйнувалася» і в агропромисловому комплексі, де поглиблюються проблеми.

«Більшість приватних сільськогосподарських підприємств не змогли реалізувати зібраний у цьому році врожай та, як наслідок, отримати кошти для проведення посівної кампанії у 2016 році. Окупаційна влада півострова не надає підтримки фермерам, аргументуючи такі дії відсутністю коштів для кредитування сільського господарства в наступному році», – наголосили в коментарі.

Нагадаємо, в окупованому Криму 29 грудня відновили віялові відключення електроенергії. На гарячій лінії Керченського РЕМ відповіли, що ліміт місту ніхто не змінював, а у зв’язку з холодами споживання збільшилося, тому доводиться відключати райони міста.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 21 листопада припинилося постачання української електроенергії в окупований Росією Крим через підрив електроопор у Херсонській області. 2 грудня господар Кремля приїхав до окупованого РФ Криму і брав участь у запуску першої черги «енергомоста» з Кубані на півострів. Втім, спроба провалилася. Як повідомило обізнане джерело, спроби запустити енергоміст робилися неодноразово, але з технічних причин закінчувалися невдачами. До Керчі було запрошено журналістів російських федеральних ЗМІ, які мали висвітлити запуск першої черги, однак їх відправили знімати супутні об’єкти.

  • ватник

    Через день она проголодается, через два одичает, через три умнее станет, будем ждать, да да будем ждать, будем ждать!