Слюсарчук
Слюсарчука мали звільнити за вердиктом апеляційного суду, однак Вищий спеціалізований суд скасував це рішення

Андрія Слюсарчука, відомого як «Доктор Пі», який відбував покарання у Полицькій виправній колонії на Рівненщині, етапували в попереднє місце ув’язнення до Львівського слідчого ізолятора. Про це розповів начальник Полицької виправної колонії Володимир Каламбет, передає Укрінформ.

«Напередодні Андрія Слюсарчука відправили до Львівського СІЗО спецвагоном у поїзді Київ-Львів», – розповів начальник колонії.

Він додав, що Слюсарчук перебував у колонії з середини минулого літа і режим не порушував: «На роботу не ходив через медичні протипоказання. Дуже багато читав. Переважно наукову, художню літературу. Конфліктів із засудженими не мав. Йому, як і іншим, в установленому порядку передавали передачі».

Як відомо, Слюсарчук видавав себе за професійного нейрохірурга та здобув славу людини з феноменальними здібностями, однак всі його досягнення виявилися фіктивними, а деякі з його пацієнтів загинули.

14 лютого 2014 року Сихівський районний суд Львова засудив Слюсарчука до 8 років позбавлення волі за шахрайство. Відбувати покарання його відправили в Полицьку виправну колонію в Рівненській області.

Слюсарчука мали звільнити 20 червня цього року згідно з рішенням апеляційного суду, однак Вищий спеціалізований суд скасував це рішення. Справу направлять на новий судовий розгляд.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ