avakov-z-druzhy-noyu
Дружина міністра є щасливою власницею трьох шуб з норки та прикрас з діамантами

Італійські меблі, велика колекція картин, антикварні годинники, старовинні книги, винні етикетки та колекційні вина – все це  є в електронній декларації головного правоохоронця країни Арсена Авакова.

Міністр МВС зазначив, що має годинник Rolex Daytona з 1992 року, Vacheron Constantin з 2003 року, Jaeger LeCoultre з 2004 року, один жіночій годинник Chanel від 2011 року, який вочевидь належить його дружині Інні.

Він також має антикварні годинники: камінний годинник 19 століття, годинник в стилі ампір, а також з фігурними вставками і елементами з бронзи й чавуну 19 століття.

Оскільки згідно з правилами, має бути задекларовано майно, вартість якого перевищує 100 мінімальних заробітних плат, встановлених на 1 січня звітного року, Авакову довелося задекларувати італійські меблі для робочого кабінету та спальні, ще один набір італійських меблів для кабінету, меблевий гарнітур для вітальні, бібліотеки, «малої вітальні» та кухні.

Дружина керівника МВС має три шуби –  з норки світлого та темного кольору, з хутра каракуля,  а також прикраси з діамантами.

Також чиновник задекларував колекцію зброї 19 – 20 ст. ст. – всього 7 одиниць, художній набір шахів з використанням напівдорогоцінного каміння та елементів металевого і срібного художнього обрамлення 19 ст. виробництва Австрії.

У декларації міністр МВС також зазначив і колекцію етикеток вина Mouton-Rothchild різних років.

Крім того, Аваков має колекцію вин виробництва Франції, Італії, Німеччини, Австрії, України, Іспанії, США, Чилі у кількості 760 пляшок. Він також вказав перелік колекційних вин Chateau Mouton-Rothschild 1982 року та 1986 років, Chаteau Pеtrus 2000. У винній колекції міністра є пляшка Chateau Mouton-Rotschild 1955 року.

Готівкою високопосадовець має 265 тисяч гривень, 178 тисяч доларів, 118 тисяч євро і 2100 британських фунтів. У його дружини на руках – 1,3 млн. гривень, 275 тисяч доларів та 30 тисяч євро.

Крім того, Аваков задекларував активи в дорогоцінних металах  в еквіваленті 200 тисяч гривень.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ