ОБСЄ
Дончани висловили невдоволення у зв’язку з діяльністю спеціальної моніторингової місії ОБСЄ

Близько 300 осіб у Донецьку протестували проти конфлікту на Донбасі, а також висловили невдоволення у зв’язку з діяльністю спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ, зазначається у звіті спецмісії.

«У Донецьку СММ спостерігала протест за межами місцезнаходження спостерігачів місії. О 07.35 зібралося близько 300 осіб (близько 100 молодих людей, 100 чоловіків і 100 жінок різного віку). Вони тримали банери з критикою «мовчання і сліпоти» СММ, а також протестували проти конфлікту на Донбасі», – йдеться у звіті спецмісії (станом на вечір 6 серпня), поширеному в п’ятницю 7 серпня, передає Інтерфакс-Україна.

За даними СММ, за присутніми спостерігала «поліція» угрупування «ДНР» з боку готелю. Під час заходу двоє протестувальників в невеликій вантажівці розбризкували зі шланга на землю поруч з готелем червону рідину. «Вислухавши побоювання деяких протестувальників, представники СММ звернулися до натовпу і пояснили мандат місії. Протестувальники голосно їх перервали. Після цього спостерігачі СММ запросили протестувальників до готелю для подальшої дискусії, але ті від пропозиції відмовилися», – наголошується в звіті.

Протестуючі громадяни «мирно розійшлися» до 9.00. Крім того, у звіті СММ ОБСЄ зазначено, що 6 серпня, в порівнянні з попереднім днем, зафіксовано значне зростання порушень режиму припинення вогню на території і навколо контрольованого бойовиками «ДНР» Донецького аеропорту, а також на станції Донецької залізниці.

Нагадаємо, 15 червня жителі селища Октябрського в Донецьку вимагали припинення обстрілів на мітингу біля будівлі Донецької облдержадміністрації. Жителі звинувачували сепаратистів, що ті своїми обстрілами викликають вогонь у відповідь Збройних сил України, і в результаті потерпає мирне населення. 19 червня в центрі окупованого проросійськими бойовиками Донецька знову мітингували місцеві жителі під будівлею «уряду ДНР». Людей відігнали озброєні бойовики.

Читайте: Спостерігачі ОБСЄ «проспалися» й таки побачили атаки бойовиків поблизу Мар’їнки

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ