допінг
Російську легкоатлетичну асоціацію позбавили права на участь у міжнародних змаганнях

Міжнародна асоціація легкоатлетичних федерацій (IAAF) на невизначений термін зупинила членство Всеросійської асоціації легкої атлетики через скандал із уживанням допінгу. Це означає, що російські легкоатлети не зможуть узяти участі в Олімпійських іграх 2016 року у Бразилії, як і в інших легкоатлетичних змаганнях під егідою цієї міжнародної асоціації, повідомляє Радіо Свобода.

За це рішення на терміновому засіданні у швейцарській Лозанні проголосували 22 члени міжнародної асоціації, один був проти і троє – утрималися. Це перший випадок в історії, коли через допінг від змагань усувають національну федерацію.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, комісія Всесвітнього антидопінгового агентства (WADA) у своєму незалежному звіті звинуватила Всеросійську федерацію легкої атлетики, Російське антидопінгове агентство та тренерів з легкої атлетики у використанні заборонених препаратів для підготовки спортсменів до змагань.

9 листопада незалежна комісія Всесвітнього антидопінгового агентства (WADA) рекомендувала IAAF позбавити російських легкоатлетів можливості взяти участь в Олімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро в 2016 році через нібито виявлені нею численні порушення антидопінгового законодавства з боку РФ.

Читайте: Бубка став на захист російських легкоатлетів: «Ми повинні захищати «чистих» спортсменів»

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ