Ведмідь на реабілітації
Ведмідь на реабілітації

Реабілітаційний центр для ведмедів, що працює на Закарпатті, перебуває в скруті – не вистачає коштів на повноцінне харчування ведмедів. Про це повідомляє інтернет-видання Закарпаття онлайн та закликає небайдужих відгукнутись і допомогти тваринам.

У повідомленні йдеться про труднощі з фінансуванням Центру реабілітації ведмедів – єдиний в Україні заклад такого типу не отримує коштів. Зараз на території центру живуть 18 ведмедів, і проблема з харчуванням цих тварин стоїть дуже гостро. Ветеринар центру Михайло Маслай розповів, що раціон хижаків має змінюватися залежно від пори року, подекуди щодня одна тварина може з’їдати до 22 кг їжі.

«Проблему харчування ведмедів не можна недооцінювати, бо через недоїдання вони можуть просто не лягти у сплячку, тому працівники центру не прогнозують, як тварини перезимують цього року», – йдеться у повідомленні.

За словами Маслая, кожна тварина у центрі має власний раціон, розписаний подобово і на кожну пору року: «Наприклад, ведмідь «Беня» має восени щодня з’їдати: 5 кг яблук, стільки ж моркви, 6 буханок хліба, 100 г меду, 2 кг борошна, 2 кг риби, 4 кг кавунів, 5 г солі. Загалом це понад 21 кг продуктів. Такі ж детальні раціони розписані для кожного – «Іри», «Бубочки», «Рози», «Малюка».

Автори звернення закликають спільними зусиллями нагодувати ведмедів, аби вони почувалися комфортно цієї зими. Зібрати кошти і закупити необхідні продукти береться громадське об’єднання «Товариство «Синій Вир».

Банківські реквізити: р/р 26009303104790, код банку:312356, код ЄДРОПОУ 22090601.

Більше інформації можна дізнатись у громадських активістів з «Товариства «Синій Вир» [email protected], тел. (03146)2-76-12, 2-77-40.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ