Здатність триматися на дієті залежить від особливостей мозку
Здатність триматися на дієті залежить від особливостей мозку

Дослідники із Дартмутського коледжу встановили, що здатність підтримувати нормальну вагу залежить від структури мозку людини. Про це інформує Мeddaily.ru.

Як запевнили учені, ключову роль у цій ситуації відіграє біла речовина, що сполучає виконавчу систему мозку з системою нагороди.

У дослідженні брали участь 36 осіб, які постійно сидять на дієті. В середньому у них в тілі було 29,6% жиру. Спочатку учасники висловлювали свою думку про картинки – таким чином їх відволікали від суті експерименту.

Крім того, добровольцям робили МРТ. Вчені визначали, де в мозку людей перебували виконавча система і система нагороди, після чого було застосовано дифузійно-тензорну візуалізацію, щоб розглянути шляхи, що з’єднували дві системи.

У рамках експерименту дослідникам вдалося з’ясувати, що активність в мозку учасників, які сиділи на дієті, сильніше підвищувалася у відповідь на зображення їжі порівняно з нейтральними картинками.

Також дослідники помітили, що у добровольців з більш низьким вмістом жиру в тілі було менше дефектів у білій речовині, що з’єднувала виконавчу систему з системою нагороди.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ