українці
75,4% громадян України бояться зубожіння та падіння економіки держави

Інститут публічної політики і консалтингу ІНПОЛІТ разом з Independent British Council of Foreign Relations з’ясували, чого найбільше бояться українці, передає УНІАН.

Згідно з результатами дослідження, 75,4% українців бояться зубожіння та падіння економіки держави. 58,6% опитаних побоюються знецінення гривні, ще 45,8% – колапсу влади, що збільшить кризу, 42,4% – зовнішньої агресії з боку РФ, а ще 31,1% бояться загострення корупції.

Водночас політологи вважають, що третього Майдану в Україні не буде.

«Напередодні третьої річниці Майдану варто заспокоїти суспільство, що навряд чи щось подібне може статися цього разу, оскільки, як свідчить практика 2004 і 2013 років, Майдани відбуваються у відносно стабільний час, коли економіка має хоч невелике, але зростання. Це тільки в теорії більшовиків, що якщо рівень життя падає, то якісь там класи виходять скидати владу. На сьогодні ми бачимо таку ситуацію, коли люди настільки збідніли, що вони не думають про політичні права і свободи, вони думають, як заробити гроші, щоби прогодувати себе і свою сім’ю, – зазначив кандидат політнаук Кирило Молчанов.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ