1
На Херсонщині пошкодили опору ЛЕП, яка постачає струм в Крим

У Херсонській області вночі проти 6 жовтня невідомі пошкодили опору високовольтної лінії електропередач, що постачає електроенергію в Крим. Про це на своїй сторінці в Facebook написав заступник начальника Донецької обласної міліції Ілля Ківа. Він не уточнив, чи вплинуло це на передачу електроенергії на окупований півострів.

Водночас, депутат Верховної Ради і лідер кримських татар Мустафа Джемілєв розраховує, що питання про енергетичну блокаду Криму вирішать протягом жовтня. «Ми очікуємо, що доручення Президента про скасування закону про вільну економічну зону буде ухвалено і у нас не буде необхідності самим блокувати, це зробить держава», – додав він.

Нагадаємо, з 20 вересня з ініціативи кримських татар відбувається продуктова блокада анексованого Росією півострова – туди не впускають вантажівки з продуктами. Також депутат від БПП, голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров припускав, що з жовтня розпочнеться і енергетична блокада Криму, який зараз є залежним від української енергії на 70%.

Читайте: «Правий сектор» хоче заблокувати морське сполучення з окупованим Кримом: «Нехай Путін спробує його прогодувати»

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ