Ротенберґ планує побудувати в Байдарській долині Севастополя парк атракціонів
Ротенберґ планує побудувати в Байдарській долині Севастополя парк атракціонів

Наближений до президента РФ Владіміра Путіна олігарх Аркадій Ротенберґ може поза конкурсом отримати землю в Криму під будівництво парку розваг, пише видання Коммерсант.

Як відомо, компанія «Стройгазмонтаж», що належить Аркадію Ротенберґу, займається будівництвом моста через Керченську протоку.

Так званий губернатор Севастополя Сєрґєй Меняйло направив лист на ім’я віце-прем’єра РФ Ольги Голодець, в якому пропонує виділити землю в Байдарській долині Севастополя під будівництво парку розваг.

За його словами, центр розваг включатиме «парк атракціонів, тематичні парки, медіацентри, готелі, ресторани, виставки».

Меняйло пропонує без оголошення конкурсу доручити будівництво центру компанії СГМ, на підставі того, що вона має «позитивний досвід з реалізації соціально значущих проектів у Кримському федеральному окрузі і висловлює готовність здійснити реалізацію даного проекту».

Голодець перенаправила лист віце-прем’єру РФ Дмітрію Козаку, який курирує Севастополь і Крим, главі Ростуризму Олегу Сафонову та до департаменту культури уряду РФ.

Джерело видання в російському уряді заявило, що поки жодних пропозицій від відомств у відповідь не надійшло.

Відповідати на запитання, чому земля виділяється без конкурсу, Меняйло не захотів.

Це не перший випадок, коли глава колабораціоністської влади Севастополя збирається без оголошення конкурсу виділити міські землі. Зокрема, маріонетковий «уряд» Севастополя надав пропутінському клубу байкерів «Нічні вовки» в оренду на 10 років майже 267 гектарів під Севастополем. Орендна плата за ділянку була призначена мінімальною – 0,1% від вартості в 1,4 млрд. руб. за десять років.

Олігарха Ротенберґа вважають другом президента РФ Путіна
Олігарха Ротенберґа вважають другом президента РФ Путіна

БЕЗ КОМЕНТАРІВ