Сандра Руловс 2
Сандра Руловс заявила, що готова до боротьби та сподівається на підтримку виборців

У Грузії колишня партія влади «Єдиний національний рух» висунула кандидатом у мажоритарні депутати дружину Міхеїла Саакашвілі Сандру Руловс, повідомляє Интерфакс.

Виступаючи 19 серпня на передвиборному мітингу, вона заявила, що готова до боротьби та сподівається на підтримку виборців.

На мітинг зібралося кількасот людей. Дружина екс-президента Грузії, а нині керівника Одеської області сказала: «За чотири роки після Міші чинна влада не зробили нічого, хоча могла зробити багато чого. Сьогодні у Грузії застій, стагнація, а в нинішньої влади немає жодного бажання щось змінювати».

Руловс зазначила, що партія «Єдиний національний рух» зазнала поразки на попередніх парламентських виборах через допущені помилки.

«Перш ніж ухвалити рішення балотуватися в депутати, я запитала Мішу, чи можуть у випадку нашої перемоги на виборах повторитися колишні помилки? Він відповів, що ні», – заявила вона.

Парламентські вибори в Грузії відбудуться 8 жовтня.

Нагадаємо, колишній мер Києва Леонід Черновецький, який з 2011 року проживає в Грузії та створив політичну партію «Щаслива Грузія», має намір взяти участь в майбутніх парламентських виборах.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ