8057b4f-ch5a2648.jpg.pagespeed.ce.wFmG1UrSsYRdkqPZ9UOA
Пожежа на нафтобазі в смт. Глеваха спалахнула о 17:29 у понеділок, 8 червня.

Голова ДСНС Микола Чечоткін на брифінгу повідомив, що на нафтобазі під Києвом вибухнули ще дві ємності, передає 112.

«Пінна атака для ліквідації пожежі на нафтобазі зараз не планується, є загроза вибухів», – додав він. Крім того, голова ДСНС заявив, що вже розпочались заходи з відкачування нафтопродуктів з цистерн.

Нагадаємо, пожежа на нафтобазі ТОВ «Побутрембудматеріали» в смт. Глеваха Васильківського району Київської області спалахнула о 17:29 у понеділок, 8 червня. Наступного дня вогонь охопив 16 резервуарів з 17. Згідно з прогнозом ДСНС, за 12 годин пожежа буде ліквідована.

У результаті пожежі загинули чотири людини: троє рятувальників і один співробітник нафтобази. Також відомо про 12 постраждалих, які перебувають в обласній лікарні столиці, опіковому центрі та лікарні у Василькові.

Міський голова Києва Віталій Кличко заявив, що норми небезпечних речовин у столиці на даний момент перевищені та дав розпорядження регулярно поливати вулиці Києва.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Головне управління держсанепідслужби радить мешканцям столиці та області збільшити вживання рідини, обмежити фізичні навантаження та перебування на вулиці у зв’язку з пожежею на нафтобазі на Київщині.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ