ЧАЕС
28 квітня на території спеціального комбінату «Чорнобильська пуща» загорівся ліс

Осередків відкритого вогню в Чорнобильській зоні немає, радіаційний фон в районі пожежі знаходиться у межах норми. Як повідомляє прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій, в межах контрольованого периметру здійснюється проливання та спостереження трьох окремих осередків тління лісової підстилки.

У повідомленні нагадується, що 28 квітня на території комплексу лісового господарства «Чорнобильська пуща» у Зоні відчуження та безумовного (обов’язкового) відселення в районі сіл Буряківка, Рудня-Іллінецька, Глинка, Луб’янка Іванківського району на площі близько 320 га виникла лісова пожежа. О 10.30 29 квітня пожежу було локалізовано.

В районі пожежі розгорнуто пересувний пункт управління, який здійснює загальну координацію заходів з ліквідації лісової пожежі.

Радіаційний фон в районі пожежі – у межах норми та становить у середньому 21 мкР/год. Підвищення радіаційного фону внаслідок пожежі на прилеглих територіях не зафіксовано.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 28 квітня на території спеціального комбінату «Чорнобильська пуща» загорівся ліс. До вечора ситуація загострилася, у вогневій зоні було близько 400 га лісу. Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк терміново зібрав комісію з надзвичайних ситуацій. По тривозі в готовність підняли Нацгвардію та підрозділи МВС.

29 квітня пожежу було локалізовано. У Державній службі з надзвичайних ситуацій запевнили, що радіаційний фон в Києві – в межах норми.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ