На нафтобазі «БРСМ-Нафта» біля Василькова вдалось погасити один резервуар, рятувальники виявили тіло людини. Інформацію передано до органів внутрішніх справ. Про це повідомляє прес-служба Держслужби з надзвичайних ситуацій.

Станом на ранок 12 червня продовжувалося горіння трьох резервуарів ємністю 900 кубометрів. Один резервуар пінною атакою вдалось погасити, ще два уже погашених охолоджують. Нині триває ротація особового складу. Голова Департаменту реагування на надзвичайні ситуації Державної служби з надзвичайних ситуацій Григорій Марченко заявив «Громадському ТБ», що якщо не буде нових «сюрпризів», до 14 червня загоряння ліквідують.

Тим часом прем’єр Арсеній Яценюк просить міністра внутрішніх справ Арсена Авакова притягнути до кримінальної відповідальності директора та головного інженера нафтобази, яка горить на Київщині. За словами Яценюка, 20 травня було проведено перевірку «БРСМ-Нафти», внаслідок якої керівництву доручили виправити 64 недоліки. Яценюк підкреслив, що пожежа сталася через те, що службовці не усунули цих недоліків. Ктого, Яценюк доручив Авакову з’ясувати, хто саме з чиновників Міністерства оборони підписав дозвіл на будівництво цієї нафтобази біля військової частини.

Також глава уряду повідомив, що Кабмін виділить фінансову допомогу для сімей загиблих пожежників, які гасили нафтобазу.

Як відомо, 8 червня на нафтобазі «БРСМ-Нафта» у Васильківському районі Київської області сталася масштабна пожежа.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ