Лікарня
Постраждалим співвітчизникам надається необхідна медична допомога

У Норвегії внаслідок аварії автобуса на лікарняні ліжка потрапили 20 українців, один громадянин України загинув. Про це повідомили у посольстві України в королівстві Норвегія, передає Укрінформ.

За інформацією дипломатів, всі громадяни України, які отримали пошкодження, доставлені в місцеві лікарні, де їм надається необхідна медична допомога.

Як підтвердили посольству норвезькі медики, стан всіх постраждалих є стабільним, у переважної більшості в них травми легкої або середньої тяжкості.

За висновками норвезьких лікарів, більшість постраждалих в аварії українців випишуть з лікарні вже сьогодні або завтра зранку. Про це заявив посол України в Норвегії В’ячеслав Яцюк

За його словами, лишаються певні процедури, які мають бути здійснені, «але в цілому мені приємно повідомити той факт, що більшість наших співвітчизників випишуть з лікарні».

Посол розповів, що актуальнішим питанням наразі є проблема повернення наших співвітчизників, яка вирішується у координації із туристичною компанією, що організовувала тур, а також у взаємодії з місцевою владою та поліцією.

«Зараз перед нами стоїть завдання оптимально організувати доставку наших співвітчизників до України. Туристична компанія, що організовувала тур, уже знайшла автобус, тож зараз обговорюється час виїзду цього автобусу до України», – сказав Яцюк.

Читайте: ДТП у Норвегії: 1 українець загинув, 10 – поранені

БЕЗ КОМЕНТАРІВ