tramp
Мільярдер спростовує всі звинувачення

Скандал навколо кандидата в президенти США від Республіканської партії Дональда Трампа набирає обертів. Уже дві американки заявили, що мільярдер у минулому домагався їх, повідомляє The New York Times.

74-річна Джессіка Лідс розповіла, що близько 35 років тому вона летіла в Нью-Йорк і сиділа поруч із Трампом у літаку в кабіні першого класу, коли він раптово почав чіпати її за груди, намагаючись залізти під спідницю. За словами Лідс, «він був як восьминіг, його руки були всюди».

Інша жінка на ім’я Рейчел Крукс заявила про те, що в 2005 році зіткнулася з Трампом в ліфті в його будинку Трамп-Тауер. Знаючи, що її компанія працює з мільярдером, вона представилася йому, але потиснувши їй руку, він не відпустив її, а почав цілувати, спочатку в щоки, а потім у губи. За її словами, це було насильство, вона відчула себе приниженою.

У телефонній розмові з кореспонденткою NYT «вкрай схвильований» Трамп заявив, що «нічого цього ніколи не було», брутально висловившись на адресу репортерки.

Як відомо, рейтинг Трампа різко впав після того як журналісти оприлюднили старий відеозапис, на якому він розповідає про те, як домагався жінок.

Своєю чергою, нинішній президент США Барак Обама розкритикував Трампа, закликавши впливових членів Республіканської партії офіційно відмовити йому в підтримці.

За словами Обами, кандидат від республіканців не зможе гідно представляти США на міжнародній арені: «Ні за своїм темпераментом, ні за рівнем своєї підготовки і знань, ні за бажанням отримати ці знання, ні за своєю чесністю він не підходить для того, щоби бути президентом».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ