«Жива ватра» уже встигла отримала спеціальний Приз Журі Канадського міжнародного фестивалю
На кінофестивалі відбудеться прем’єра двох українських стрічок

На цьогорічному 50-му Міжнародному кінофестивалі у Карлових Варах на перемогу претендуватимуть одразу дві українські стрічки. Про це стало відомо після оголошення конкурсної програми, в якій виявилися ігрова стрічка Єви Нейман «Пісня пісень» та документальний фільм Остапа Костюка «Жива ватра». Про це повідомляє Zaxid.net.

Повнометражну стрічку Єви Нейман «Пісня пісень», котра є вільною екранізацію однойменного твору Шолом-Алейхема, журі фестивалю відібрало до головного конкурсу. Зазначимо, що Єва Нейман уже брала участь у МКФ у Карлових Варах. Три роки тому її драма «Дім з башточкою» перемогла тут у конкурсній програмі «Від Сходу до Заходу».

Стрічка ж Остапа Костюка «Жива ватра» боротиметься за перемогу у номінації «Документальне кіно». Європейська аудиторія на фестивалі вперше побачить картину українського режисера про життя вівчарів українських Карпат і долю традиційного ремесла на фоні сучасних змін. Нагадаємо, що 1 травня 2015 року «Жива ватра» отримала спеціальний Приз Журі Канадського міжнародного фестивалю документального кіно «Hot Docs» у категорії «Міжнародний повнометражний документальний фільм».

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ