Альфа Центавра
Альфа Центавра розташована на відстані 4,36 світлового року від Землі

Подібні до Землі планети можуть існувати поблизу зірки Альфа Центавра. Відповідну доповідь опублікували науковці з Університету штату Пенсільванія, пише zn.ua.  

Дослідники провели комп’ютерне моделювання. Розрахунки показали, що біля α Центавра А можуть розташовуватися кілька землеподібних планет. Схожі небесні тіла можуть бути і біля α Центавра B.

Окрім того, вчені виявили, що ці екзопланети розміщуються в зоні населеності, тобто на такій відстані від світила, коли на них можливе існування життя.

Нагадаємо, що Альфа Центавра – подвійна зірка, розташована на відстані 4,36 світлового року від Землі.

Система включає два основні компоненти: α Центавра А і α Центавра B, які за своїми параметрами нагадують Сонце. Окрім того, згідно з розрахунками вчених, до системи входить червоний карлик Проксима Центавра.

Раніше британський астрофізик Стівен Хокінґ і бізнесмен Юрій Мільнер повідомили про запуск проекту Breakthrough Starshot. У його рамках планується розробка надмалих безпілотних космічних апаратів для відправлення до інших зірок. Вони летітимуть до Альфа Центавра 20 років зі швидкістю 160 млн. км/год.

Читайте: НАСА виявила екзопланету з атмосферою

БЕЗ КОМЕНТАРІВ