Двійники Землі можуть бути поблизу Альфа Центавра

Альфа Центавра
Альфа Центавра розташована на відстані 4,36 світлового року від Землі

Подібні до Землі планети можуть існувати поблизу зірки Альфа Центавра. Відповідну доповідь опублікували науковці з Університету штату Пенсільванія, пише zn.ua.  

Дослідники провели комп’ютерне моделювання. Розрахунки показали, що біля α Центавра А можуть розташовуватися кілька землеподібних планет. Схожі небесні тіла можуть бути і біля α Центавра B.

Окрім того, вчені виявили, що ці екзопланети розміщуються в зоні населеності, тобто на такій відстані від світила, коли на них можливе існування життя.

Нагадаємо, що Альфа Центавра – подвійна зірка, розташована на відстані 4,36 світлового року від Землі.

Система включає два основні компоненти: α Центавра А і α Центавра B, які за своїми параметрами нагадують Сонце. Окрім того, згідно з розрахунками вчених, до системи входить червоний карлик Проксима Центавра.

Раніше британський астрофізик Стівен Хокінґ і бізнесмен Юрій Мільнер повідомили про запуск проекту Breakthrough Starshot. У його рамках планується розробка надмалих безпілотних космічних апаратів для відправлення до інших зірок. Вони летітимуть до Альфа Центавра 20 років зі швидкістю 160 млн. км/год.

Читайте: НАСА виявила екзопланету з атмосферою

БЕЗ КОМЕНТАРІВ