Google запустила свою платіжну систему
Google запустила свою платіжну систему

Google Inc запустила в США платіжну систему Android Pay, яка, як очікується, складе конкуренцію Apple Pay і дозволить Google завоювати позиції на ринку мобільних платежів, що дедалі зростають. Про це йдеться в повідомленні компанії, повідомляє агентство Bloomberg.

Android Pay перетворює смартфон на цифровий гаманець: система зберігає дані кредитних і дебетових карток користувача, які можуть використовуватися як у реальних, так і у віртуальних магазинах. Android Pay підтримує картки всіх чотирьох основних платіжних систем – Visa, American Express, Discover і MasterCard, вона сумісна з більшістю останніх пристроїв на базі Android. Використання цієї системи дасть змогу користувачам оплачувати товари і послуги більш ніж в 1 млн. американських магазинів, а також в 1 тис. мобільних додатків.

Крім того, Google розробляє функції, які дозволять користувачам Android Pay брати участь в програмах лояльності або спеціальних акціях. Компанія розраховує, що запуск Android Pay сприятиме інтересу до смартфонів на базі Android.

Згідно із прогнозом дослідницької компанії Forrester Research Inc., обсяг ринку мобільних платежів у 2015 році сягне близько 67 млрд доларів, а до 2019 року збільшиться до 142 млрд доларів.

Нагадаємо, в серпні корпорація Google Inc. оголосила про масштабну реструктуризацію всіх операцій та створення нового материнського холдингу Alphabet Inc. для всіх сервісів.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ