вибори
Кличко та Омельченко, ймовріно, зустрінуться у фіналі київських виборів

Перший етап виборчої кампанії показав розподіл політичних уподобань київських виборців і визначив потенціал основних кандидатів. Про це заявив політолог Володимир Фесенко у коментарі для Газета.Юа.

За словами експерта, беззаперечним лідером продовжує бути чинний мер Віталій Кличко, висуванець спільного блоку «УДАРу» та «Солідарності». Команда Кличка почала кампанію зі звіту про успіхи міського голови під час першої короткої мерської каденції. «Особистий авторитет Кличка залишається досить високим, а підтримка з боку Президента усунула можливу конкуренцію всередині владної команди. Кияни по-різному оцінюють ефективність міського менеджменту Кличка, але схильні пробачати йому помилки через короткий термін перебування на посаді та в подяку за особисті минулі заслуги», – зазначив Фесенко.

Експерт також додав, що в умовах відсутності конкуренції з боку «чистих політиків» вдало вибрав час і місце для повернення у велику політику Олександр Омельченко. Він зробив акцент на ностальгію киян за «добрими старими часами», і сформував свій список із господарників та консервативних управлінців. Виборці Омельченка – більш прагматичні, пенсіонери, бюджетники, «старі кияни», які з особою колишнього мера пов’язують стабільний ріст економіки, захищене життя та порядок в комунальному господарстві.

«Якщо не відбудеться великих несподіванок, саме ці політики пройдуть до другого туру виборів, бо, згідно з новим законом, для перемоги необхідно набрати більше половини голосів виборців. Перед другим туром будуть лунати цікаві заяви від тих кандидатів, які до другого туру не попадуть. У випадку проведення прямих дебатів кандидатів саме Кличко та Омельченко зможуть зібрати мільйонну аудиторію, і не лише з числа жителів столиці», – прогнозує Фесенко.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, колишній міський голова Києва Олександр Омельченко йде на вибори столичного мера від політичної партії «Єдність».

Як відомо, вибори мера Києва відбудуться 25 жовтня. Від «Солідарність–УДАРу» балотується нинішній очільник столиці Віталій Кличко. Кандидатом від партії «Батьківщина» стане екс-голова КМДА Володимир Бондаренко. «Самопоміч» висунула Сергія Гусовського. А політрада партії «Українське об’єднання патріотів» («УКРОП») висунула екс-заступника голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Геннадія Корбана.

Читайте: На виборах у Києві переможуть партії з дисциплінованим електоратом, – Active Group

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ