У Києві обробили 25% протоколів: у другий тур виборів виходять Кличко і Береза
У другий тур виборів у Києві виходять Кличко і Береза

Дебати за участю претендентів на пост мера столиці Віталія Кличка та Борислава Берези відбудуться 11 листопада в ефірі «Першого національного». Про це Береза повідомив на своїй сторінці в Фейсбук.

«Щойно переговорив з Зурабом Аласанія. Підтвердив йому свою згоду на участь в дебатах. 11 листопада о 19-30 я прийду на ефір Першого національного, щоби брати участь у дебатах з Віталієм Володимировичем Кличком. Чекаю Віталія Володимировича, щоби почути його звіт про досягнення на посту мера і дізнатися, чи є у нього подальший план дій. Так само готовий розповісти про «План Берези», його етапи і таймінґ», – повідомив він. «Вірю, що Віталій Володимирович знайде час прийти на ефір і сподіваюся, що у нього не пропаде бажання прийти туди. Знаю, що це буде реально цікава і захоплююча подія. Адже дебати – це важливий елемент демократії в політичній культурі. Сподіваюся, що ніщо не завадить нам інтегрувати його в політичні традиції України», – написав Береза. «Щось мені підказує, що ці дебати можуть стати однією з найбільш рейтингових програм українського телебачення», – додав він.

Тим часом партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», «Батьківщина», «Єдність», «Свобода» і «Об’єднання «Самопоміч» проходять до Київради за попередніми результатами підрахунку Київської міською виборчою комісією. Про це заявив голова комісії Анатолій Сульдина. «У нас на руках проект протоколу і в ньому 5-відсотковий бар’єр подолали 5 партій», – сказав він. За попередніми даними, місця розподілилися наступним чином: БПП отримує 52 місця в раді, «Самопоміч» – 22, «Батьківщина» – 17, «Єдність» – 15, «Свобода» – 14. Хто з депутатів займе місця в Київраді, комісія визначить на засіданні і тоді будуть оприлюднені остаточні результати.

Як відомо, 25 жовтня в Україні за новим законодавством відбулися місцеві вибори. Вибори пройшли у всіх регіонах країни, крім Маріуполя, Красноармійська та Сватового, а також територій, визнаних тимчасово окупованими – АР Крим, Севастополя, а також частини Донецької та Луганської областей.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ