Очільник НАБУ повідомив, що двоє нардепів попросили перевірити е-декларації своїх колег
Очільник НАБУ повідомив, що двоє нардепів попросили перевірити е-декларації своїх колег

Двоє народних депутатів України звернулися до Національного антикорупційного бюро України з проханням перевірити електронні декларації своїх колег, а В’ячеслав Костянтинівський попросив перевірити його е-декларацію – передає Інтерфакс.

Відповідну заяву 5 листопада зробив директор НАБУ Артем Ситник під час відкритої дискусії на тему «Особливості діяльності НАБУ та міжнародний досвід боротьби з корупцією».

«Два народних депутата написали звернення на своїх колег. Ще один написав, щоб його перевірили», − повідомив очільник Бюро, додавши, що нардеп, який попросив перевірити свою декларацію – Константиновський, імена двох інших нардепів  він не назвав.

Крім того, Ситник заявив, що  НАБУ розпочало перевірку щодо майже 20 чиновників за фактом поданих е-декларацій.

«НАЗК проводить суцільну перевірку поданих декларацій на предмет відповідності законодавства – як кримінального, так і адміністративного, якщо буде встановлено ознаки невідповідності – матеріали передаються до НАБУ», – наголосив посадовець.

«НАБУ, яке має свою підслідність – якщо будуть звернення чи повідомлення про факти незаконного збагачення, які підслідні Антикорупційному бюро – відповідні перевірки буде розпочато. Поки що таких звернень небагато, лише два, але думаю, що коли завершиться термін внесення змін до декларацій, кількість цих звернень буде набагато більшою», – пояснив Ситник.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ