Роберт Муґабе
Президент Зімбабве влаштував вечірку на тлі голоду в країні

Президент Зімбабве Роберт Муґабе влаштував для чиновників різдвяну вечірку. Втім, приводом для святкування стало не так народження Христа, як той факт, що владі вдалося вмовити свій народ не бунтувати через крайню бідність, повідомляє NEWSru.com.

Свято відбулося 21 грудня. На вечірку Муґабе покликав свій кабінет міністрів. «Нам вдалося переконати наш народ стояти за нас і приймати ці виклики як виклики нашій нації в цілому», – заявив Президент Зімбабве. За його словами, країна прекрасно пережила рік, подолавши проблеми, з деякими з яких ще доведеться зіткнутися. «Такий рік необхідно відсвяткувати, відсвяткувати нам через стійкість, яку ми показали», – додав він.

Тим часом в африканській державі панує голод і діють заходи жорсткої економії. Понад 20 тисяч людей втратили свої робочі місця на тлі масових скорочень. Критики чинного уряду Зімбабве стверджують, що місцевому Кабміну не вдалося зупинити економічний спад з моменту приходу до влади в 2013 році.

Роберт Муґабе обіймає пост президента Зімбабве ось уже 35 років. За час правління 91-річного президента ця африканська держава перетворилася на одну з найбідніших у світі. Національна валюта Зімбабве до середини 2015 року знецінилася практично до нуля. Крім того, в країні є проблема голоду, а президент щороку влаштовує в свій день народження пишні бенкети.

Читайте: Поборник «духовних скрєп»: Президент Зімбабве назвав Обаму «сатаністом»

БЕЗ КОМЕНТАРІВ