Роман Безсмертний зауважив, що Путін фактично вимушено поїхав на переговори
Роман Безсмертний зауважив, що Путін фактично вимушено поїхав на переговори

Екс-представник України у політичній підгрупі Тристоронньої контактної групи Роман Безсмертний в ефірі 112 спрогнозував, що зустріч «нормандської четвірки» від 19 жовтня цього року може стати останньою в такому форматі.

«Ситуація дуже складна. Більше того, можна говорити про те, що може трапитися так, що це − остання зустріч «нормандської четвірки» в нинішньому форматі, а може трапитися так, що це взагалі остання зустріч «нормандської четвірки», − спрогнозував Безсмертний.

На його думку, низка заяв, зроблених напередодні зустрічі, свідчать про те, що кожна зі сторін їхала в Берлін з дещо різними позиціями і підходами. «І це при тому, що ми ще не чули ніде озвученого «меню» на цю зустріч з боку Кремля. А це означає, що буде добре, якщо зустріч завершиться тезою про те, що сторони обмінялися думками і домовилися продовжити дискусію».

«Якщо проаналізувати останні 3 доби і заяви керівництва Німеччини, Франції, США і Великої Британії, то ситуація виглядала так, що по суті складається таке євроатлантичне антикремлівське об’єднання. При цьому, в один голос і Париж, і Вашингтон і Лондон говорили про притягнення до відповідальності і необхідні кроки щодо тих дій, які вчинила РФ у Сирії. Очевидно, що Кремль за цей час вперше зреагував на таку консолідовану позицію. І Путіну, очевидно, не було куди діватися, аніж їхати для розмови», − зауважив дипломат.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ