12592607_1186781461355526_484999774848343905_n
Микола Присяжнюк – заслужений працівник культури України, відомий співак та композитор, лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів

Директора Центру слов’янської культури, композитора Миколу Присяжнюка, який неодноразово був лауреатом всеукраїнських та міжнародних конкурсів, вбили 1 квітня вночі у Будьонівському районі тимчасово підконтрольного бойовикам з угруповання «ДНР» Донецька. Про це повідомила заступник редактора дитячого журналу «Шишкін ліс» Олена Резнікова на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

«Вночі якась нечисть, увірвавшись у його будинок у пошуках наживи, скоротила його дні. Він загинув мученицькою смертю. І триваюча війна на донецькій землі не залишає можливості попрощатися з ним… Спочивай з миром, Миколо Васильовичу!», – написала вона.

Як зазначила Резнікова, композитор і поет Микола Присяжнюк був людиною, яка гармонійно поєднувала своєю творчістю Захід та Схід України.

За інформацією прес-служби фіскальної служби України, у Центрі слов’янської культури раніше займалися понад 900 учасників художньої самодіяльності. Чимало його колективів є лауреатами всеукраїнських та міжнародних фестивалів. Заклад вів гастрольну й просвітницьку діяльність, а також проводив фестивалі дитячої та молодіжної творчості. Кошти від виставок, ярмарків спрямовували на добродійні цілі: школам-інтернатам, закладам для дітей інвалідів, лікарням.

Микола Присяжнюк – заслужений працівник культури України, відомий співак та композитор, лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів, голова Донецької «Просвіти та директор Центру слов’янської культури.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ