Volkswagen
Співробітники Volkswagen починають відчувати наслідки скандалу навколо компанії

Персонал Volkswagen AG, що нараховує 600 тис. осіб по всьому світу, вже відчуває наслідки масштабного «дизельного» скандалу, оскільки автомобілебудівний концерн почав скорочувати витрати в очікуванні штрафів, відкликання автомобілів з ринку і падіння продажів, передає Інтерфакс-Україна з посиланням на агентство Bloomberg.

У четвер, 1 жовтня, Volkswagen оголосив про зниження обсягів виробництва на одному з найбільших заводів з випуску двигунів, який розташований в Зальцґіттері, і призупинення найму нових співробітників у Німеччині до кінця поточного року. Крім того, низці тимчасових співробітників повідомили, що їхні контракти не буде продовжено.

За словами представника Volkswagen Крістофа Адомата, на заводі в Зальцґіттері скасовано одну додаткову зміну на тиждень. У загальній складності на підприємстві працюють 7 тис. осіб, воно випускає 1,58 млн. двигунів на рік для різних автомобілів – від суперкарів Bugatti до масмаркету Volkswagen.

Аналітики очікують додаткових заходів зниження витрат. Минулого тижня голова виробничої ради Volkswagen Бернд Остерлох заявив, що компанія зробить все можливе для підвищення ефективності та вивільнення мільярдів євро, не вдаючись до скорочень робочих місць. Компанія вже виділила 6,5 млрд. євро ($7,25 млрд)) на ремонт і відкликання автомобілів в США.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, німецький автовиробник став об’єктом численних розслідувань у різних регіонах світу на тлі «дизельного скандалу». Початок поклали США, проте за ними вже послідували Німеччина і Франція, країни Північної Європи, Південна Корея, Індія, Японія та інші країни.

Volkswagen зізнався у використанні програмних методів, що дозволяють визначити, що машина працює в тестовому режимі, і перевести двигун на максимально екологічні параметри роботи. При цьому в звичайному режимі обсяг викидів окису азоту в 40 разів перевищують максимально допустимі в США показники викидів оксидів азоту, вимоги за якими жорсткіше за європейськи. У концерні повідомили, що подібна програма була встановлена ​​на 11 млн. автомобілях, проданих по всьому світу.

Інформаційний Акцент

  • Ніяк НЕ міг подумати, що в ф-мі Volkswagen(Німеччина) ТАКЕ можливе…