Влада США зобов’язала Volkswagen відкликати майже півмільйона машин, випущених на ринок з 2009 по 2015 роки

Volkswagen заплатить рекордні компенсації покупцям автомобілів, на яких стояло програмне забезпечення, що занижувало реальні показники викидів шкідливих речовин. Сума виплат сягнула 15 мільярдів доларів. Точний розмір оголосять американські представники німецького гіганта у Вашинґтоні, передає Українська служба ВВС.

Згідно з повідомленнями ЗМІ, кінцева сума включає в себе 10 млрд. доларів на ремонт або викуп бракованих авто і до 10 тис. доларів компенсації для кожного з 428 тисяч власників цих машин з дизельним двигуном.

Крім того, 5 млрд. доларів повинні будуть піти на дослідження екологічного впливу від недоброякісних моторів.

Минулого року влада США зобов’язала Volkswagen відкликати майже півмільйона машин, випущених на американський ринок з 2009 по 2015 роки. Крім того, розслідування проводиться і в кількох інших країнах.

У січні Мін’юст США подав на корпорацію до суду, після того як компанія зізналася у махінаціях з показниками шкідливих викидів дизельних автомобілів свого виробництва.

У зв’язку з цим кінцева сума компенсації повинна буде отримати схвалення суду в Детройті.

За даними самої компанії, підробка результатів тестування торкнулася 11 млн. машин з дизельними двигунами по всьому світу.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ