Джамала
Джамала з піснею «1944» перемогла у фіналі пісенного конкурсу «Євробачення–2016»

Київрада присвоїла звання почесного громадянина Києва співачці Джамалі, яка перемогла на пісенному конкурсі «Євробачення-2016» та народній артистці України Ніні Матвієнко. Про це повідомляє прес-служба мера столиці Віталія Кличка.

Звання присвоєно за визначні особисті заслуги у соціально-економічному і культурному розвитку столиці та активну громадську діяльність.

Мер Києва Віталій Кличко додав, що Київ уже починає готуватися до Євробачення-2017, щоби провести його гідно і на високому рівні.

«Ми чули, що ще деякі міста заявили про бажання прийняти в себе цей пісенний конкурс. Але, хочу зазначити, що столиця  – найбільш підготовлене для такого рівня заходів місто. У Києва вже є досвід проведення цього конкурсу у 2005 році. Ми приймали «Євро-2012», – сказав Кличко.

Арена Київ
Власники «Арени Київ» обіцяють завершити будівництво за шість-сім місяців

Також мер Києва розповів, що розглядається можливість проведення пісенного конкурсу «Євробачення-2017» не в спорткомплексі «Олімпійський», як передбачалося спочатку, а на майданчику «Київ Арена», будівництво якого поки перебуває на стадії фундаменту. За словами власників комплексу, вони можуть завершити будівництво за шість-сім місяців.

У департаменті благоустрою міськадміністрації підтвердили, що «Київ Арена» входить в список можливих майданчиків-претендентів на проведення «Євробачення», але остаточне рішення ухвалюватимуть на початку червня.

Також стало відомо від джерел в мерії, що на будівництво майданчика необхідно не менше $ 70 млн.

До цього, міністр культури Євген Нищук заявляв, що на проведення пісенного конкурсу «Євробачення» у 2017-му році Україна готова витратити понад 14 мільйонів євро.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, українська співачка кримськотатарського походження Джамала з піснею «1944» перемогла у фіналі пісенного конкурсу «Євробачення–2016», який проходив у Стокгольмі (Швеція). Її пісня присвячена депортації кримських татар у 1944 році. За результатами голосування національних журі країн-учасниць і СМС-голосування глядачів Джамала набрала 534 бали.

На друге місце «Євробачення» цього року вийшла Австралія із результатом 511 балів, на третій сходинці опинилась Росія.

Наступного, 2017-го року, конкурс має пройти в країні-переможниці.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ