12 травня відбувся другий півфінал Євробачення, за результатами якого ще 10 країн отримали путівки до фіналу пісенного конкурсу
12 травня відбувся другий півфінал Євробачення, за результатами якого ще 10 країн отримали путівки до фіналу пісенного конкурсу

У столиці Швеції Стокгольмі 12 травня відбувся другий півфінал Євробачення, за результатами якого ще 10 країн отримали путівки до фіналу пісенного конкурсу.

За підсумками голосування глядачів, до фіналу міжнародного пісенного конкурсу пройшли: Латвія, Грузія, Болгарія, Австралія, Україна, Сербія, Польща, Ізраїль, Литва, Бельгія.

Представниця України, кримськотатарська співачка Джамала виконала пісню «1944», присвячену депортації кримських татар.

«Ми пройшли в фінал! Спасибі вам за підтримку! Спасибі всім, хто голосував за мене!», – написала Джамала на своїй сторінці в Facebook.

_AP66994
Джамала виконала пісню «1944», присвячену депортації кримських татар

1TH00002143845_16Фінал конкурсу, в ході якого визначиться переможець Міжнародного пісенного конкурсу, відбудеться 14 травня.

Перший півфінал на сцені арени «Ерікссон Ґлоб» відбувся 10 травня. За результатами голосування телеглядачів і журі у фінал пройшли представники Азербайджану, Росії, Нідерландів, Угорщини, Хорватії, Австрії, Вірменії, Чехії, Кіпру, Мальти.

Крім того, фіналістами автоматично стали представники так званої «великої п’ятірки» – країн, які стояли у витоків «Євробачення (Велика Британія, Іспанія, Італія, Німеччина та Франція), та співак зі Швеції – країни-господаря.

Нагадаємо, що Джамала цього року на міжнародному пісенному конкурсі Євробачення, напередодні півфіналів, за останніми ставками букмекерів, перебуває серед основних претендентів на перемогу.

Так, Джамала розташувалася на другому місці серед потенційних переможців конкурсу. Найбільше шансів на перемогу, вважають букмекери, є у представника Росії Сєрґєя Лазарєва. Також у п’ятірці фаворитів Амір Хаддад з Франції, Франс з Швеції та Демі Ім з Австралії.

Читайте: Українці зіграли етнічний кавер на пісню Джамали «1944» (відео)

БЕЗ КОМЕНТАРІВ