Джанні Інфантіно
Інфантіно пообіцяв відновити престиж Міжнародної федерації футболу

Новим президентом Міжнародної федерації футболу (ФІФА) на чотири роки обрали генерального секретаря Європейського союзу футбольних асоціацій Джанні Інфантіно. Він отримав підтримку більшості делегатів позачергового конгресу ФІФА, який проходить в Цюріху, передає Інтерфакс-Україна.

«Ми відновимо імідж ФІФА і престиж цієї організації. Футбол пройшов через кризу, цей період закінчено. Ми йдемо вперед, футбол заслуговує на повагу, і ми повернемо повагу всього світу», – сказав переможець одразу після обрання.

45-річний Інфантіно працює в УЄФА з 2000 року, з 2009 року обіймає посаду генерального секретаря УЄФА.

Нагадаємо, виконком УЄФА напередодні заявив про підтримку кандидатури Джанні Інфантіно на посаду президента ФІФА.

Раніше свою кандидатуру з виборів глави ФІФА зняв президент УЄФА Мішель Платіні, пояснивши це браком часу на проведення передвиборчої кампанії.

Наприкінці вересня 2015 року органи юстиції Швейцарії порушили провадження проти глави ФІФА Йозефа Блаттера за підозрою у тому, що він незаконно переказав два мільйони швейцарських франків Платіні в 2011 році.

21 грудня арбітражна палата комітету з етики ФІФА відсторонила Блаттера і Платіні від футболу на вісім років. Згодом Платіні скоротили термін відсторонення на два роки.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ