пункт пропуску
З Криму на материк пропускають тільки за українськими паспортами

З Криму на материкову частину України за продуктами можуть приїжджати громадяни, які мають український паспорт. Про це заявив народний депутат України, лідер кримськотатарського народу, уповноважений Президента України у справах кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв, повідомили у прес-службі  «БПП».

«Зараз у Кабміні розроблений перелік і кількість продуктів, які можна буде купувати та завозити. Тобто фур не буде, можна буде завозити продукти тільки на своїх легкових автомобілях. Скільки це буде кг, ще уточнюється… І головне, що на материкову частину України можуть приїжджати тільки люди з українським паспортом, з російським паспортом туди не пускають», – повідомив Джемілєв.

Він уточнив, що харчовими продуктами будуть забезпечуватися всі громадяни, які «зберігають вірність своїй державі». «Ті, хто визначилися і вважають, що вони повинні бути в Росії, нехай їх годує Росія», – додав Джемілєв.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 20 вересня розпочалася «продовольча блокада» Криму. Ініціатори блокади вважають, що українські компанії повинні припинити торговельні відносини з Кримом, оскільки територія півострова була окупована Російською Федерацією. За словами організаторів акції, вони не пропускатимуть фури в Крим доти, доки не буде виконано їхні вимоги: звільнення політв’язнів, припинення тиску на незалежні ЗМІ, безперешкодний в’їзд для міжнародних спостерігачів на територію півострова, припинення репресій щодо кримських татар.

Читайте: Уряд змінив порядок в’їзду до окупованого Криму

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ