Коломойський Порошенко
Перед тим, як піти з посади голови Дніпропетровської ОДА, Коломойський уклав угоду з Порошенком

Олігарх Ігор Коломойський уклав угоду з Президентом України Петром Порошенком щодо непереслідування своїх соратників. Про це повідомив сам екс-голова Дніпропетровщини, пише LB.ua.

«Сама домовленість – загальне рамкове розуміння: що буде, а чого не буде. Потім я написав заяву про відставку. Загалом усе минуло нормально. Був підготовлений певний драфт, на базі якого потім укладено велику угоду», – заявив бізнесмен. За його словами, угода укладалася Петром Порошенком і Арсенієм Яценюком, з одного боку, та Ігорем Коломойським і Геннадієм Боголюбовим – з іншого. А Борис Ложкін, Арсен Аваков і Олександр Турчинов виступили носіями еталона домовленостей. «Документ має конфіденційний характер. Можу лише зазначити, що якісь речі були не виконані», – розповів Коломойський.

«Угода має дві великі частини. Є речі економічного характеру, політичного, інформаційного, а є особистісні питання. Мене цікавило, щоби людей, яких я запросив на роботу, для яких був моральним авторитетом, щоб їх не чіпали», – додав він. Йдеться, зокрема, про Олександра Лазорка, Геннадія Корбана,Бориса Філатова та Святослава Олійника. При цьому Коломойський зазначив, що домовленість із Президентом хоч і була усною, але оформлена на папері. «Усна домовленість, підтверджена «дорожньою картою». Просто підписів не ставили», – розповів Коломойський. Документ, за його словами, може стати аргументом для отримання політичного притулку Олександром Лазорком у Лондоні. Адвокати наразі взялися вивчати його.

Як стверджує Коломойський, рефінансування державою «ПриватБанку» і зобов’язання виплатити борг «Укрнафти» в домовленості не фігурували. «Жодних зобов’язань. Я жодні борги не зобов’язаний виплачувати. Я ж не є «Укрнафтою», – аргументував бізнесмен.

Нагадаємо, в «Укртранснафті» було усунуто з посади голову правління Олександра Лазорка, лояльного до Ігоря Коломойського. Новим керівником призначений Сергій Сукало.

Читайте: Der Standard: Корбан – пішак у боротьбі за владу між Порошенком та Коломойським

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ