Платіні
Платіні зізнався, що взяв у Блаттера 1,8 мільйона євро на основі усної домовленості

Президент УЄФА Мішель Платіні публічно зізнався, що отримав платіж на суму 1,8 млн. євро (2 мільйони швейцарських франків) від Президента ФІФА Йозефа Блаттера у 2011 році за виконану роботу не на підставі письмового договору, а на основі усної домовленості «чоловіка з чоловіком». Про це він заявив у інтерв’ю Le Monde, передає Укрінформ.

«У будь-якому разі, я дізнався, що, згідно з швейцарським законодавством, усна домовленість має таку саму юридичну силу, як і письмовий договір. Це була така домовленість чоловіка з чоловіком. Я не юрист і не агент. Він президент ФІФА. ФІФА! Я довіряв йому», – зазначив Платіні. За його словами, у 1998 році Блаттер попросив його стати радником. «Він запитав про гроші, і я відповів: «Мільйон». Тоді ще не було євро, і Блаттер сказав у відповідь: «Добре, мільйон швейцарських франків на рік», – сказав футбольний фунціонер.

Раніше Блаттер, також відсторонений від діяльності на 90 днів, повідомив, що у нього була «джентльменська угода» з президентом УЄФА Мішелем Платіні, згідно з якою йому передали 2 млн. швейцарських франків в 2011 році.

Нагадаємо, голову УЄФА Мішеля Платіні відсторонили від роботи на 90 днів. Протягом трьох місяців чиновники не можуть займатися діяльністю, пов’язаною з футболом. У вересні швейцарська влада почала кримінальне розслідування щодо Йозефа Блаттера. Його  підозрюють в укладенні свідомо невигідного контракту на продаж прав на телетрансляції, а також у незаконному переведенні двох мільйонів франків Мішелю Платіні. Обидва футбольні функціонери заперечують провину.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 27 травня у Цюріху були заарештовані кілька високопосадовців ФІФА, проти яких у США висунуто звинувачення у хабарництві під час вибору місць проведення світової першості з футболу, в махінаціях з укладенням маркетингових та телерадіомовних угод, у шахрайстві, рекеті й відмиванні грошей.

Швейцарські чиновники розпочали кримінальне розслідування щодо процесу голосування, у результаті якого Росія та Катар стали організаторами Чемпіонатів світу з футболу 2018 та 2022 років.

Читайте:  Блаттер усуває конкурентів: кандидата на пост президента ФІФА відсторонили від футболу на 15 років

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ