Нардепи не поспішають ділитися мільйонами після оприлюднення е-декларацій
Нардепи не поспішають ділитися мільйонами після оприлюднення е-декларацій

У рамках продовження акції «Е-десятина» волонтери фонду «Повернись живим» та «Народний Тил» разом із ветеранами АТО закликали ще десятьох можновладців пожертвувати частину задекларованих статків на потреби армії або ж на програми реабілітації бійців. Про це активісти повідомили на сторінці фонду у Facebook.

«Поки Західна Україна потерпає від передчасних снігопадів, на Сході нашої країни вже третій рік проблема не змінна – сєпари та регулярні війська РФ. Ми продовжуємо допомагати нашій армії необхідним для переваги над ворогом обладнанням. Минулого тижня ми закликали приєднатися до цієї справи деяких посадовців, чиї статки відверто вразили країну. Сьогодні ми відправляємо 10 нових звернень до депутатів, а також до мерів, які очолили рейтинги-статків серед міських голів», – ідеться у повідомленні організації.

Нові «листи щастя» отримали позафракційний депутат Олександр Фельдман, задекларовані грошові активи якого становлять 81 641 363 гривень. Крім того, ідеться про нардепа від «НВ» В’ячеслава Константіновського, сума статків якого становить 408 896 895 гривень.  Звернення також отримають очільник фракції «Народний фронт» Максим Бурбак, представник партії «Укроп» Віктор Шевченко та Олександра Кужель із фракції «Батьківщина», парламентарі від «Самопомочі» Тетяна Острікова та Андрій Журжій.

Коментуючи цю ініціативу, нардеп Семен Семенченко натякнув, що звертатися по «е-десятину потрібно до тих посадовців, хто заробив свої статки чесним шляхом».

Офіційного листа отримав і депутат Євген Мураєв, який напередодні на одному з телеканалів заявив, що на «войнушку» жертвувати гроші не збирається.

Представники фонду зауважили, що із минулотижневих адресатів волонтерських звернень поки відгукнувся лише один із десяти високопосадовців – нардеп Віталій Хомутинник.

«Отримали лише одну відповідь, про яку вже писали. Зазначимо, що вчора відбулась обіцяна Віталієм Хомутинником зустріч. У результаті ми домовилися, що надамо йому кілька пропозицій від наших партнерів щодо системної підтримки проектів із реабілітації військових після поранень, і вирішення проблемних питань у надані екстреної медичної допомоги на фронті», – зазначили волонтери.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ