Іслам Карімов
Президент Узбекистану Іслам Карімов

Президент Узбекистану одночасно і живий, і мертвий. Причому, що саме відбувається за зачиненими дверима його палати в лікарні (чи не в лікарні?), можна лише здогадуватися.

Протягом сьогоднішнього дня ЗМІ кілька разів повідомляли про смерть Іслама Карімова, а згодом цю інформацію спростовували.

Зокрема, російське агентство «Інтерфакс» повідомило, що уряд Узбекистану виступив із офіційною заявою про смерть президента Іслама Карімова. Пізніше воно анулювало цю новину заявивши: «Новина «Помер президент Узбекистану Іслам Карімов» вийшла в результаті технічного збою».

Снимок экрана 2016-09-02 в 18.51.10Снимок экрана 2016-09-02 в 18.51.24 2Водночас, інформагентство «Ферґана» оприлюднило відео, на якому наче б то тіло Карімова привезли в Самарканд – на його батьківщину.

Раніше 2 вересня агенція Reuters із посиланням на три джерела також заявляла про смерть Карімова.

Снимок экрана 2016-09-02 в 18.57.31Нагадаємо, 1 вересня вранці Кабінет міністрів Узбекистану повідомив, що президент Узбекистану перебуває в критичному стані.

28 серпня інформагентство «Ферґана» повідомило про госпіталізацію узбецького президента в зв’язку з інсультом. Через деякий час уряд Узбекистану визнав, що «Іслам Карімов перебуває на стаціонарному лікуванні», а на наступний день інформацію про інсульт підтвердила молодша дочка президента Лола Карімова-Тілляєва.

29 серпня «Фергана» повідомила про смерть Іслама Карімова, проте офіційних підтверджень цієї інформації не було.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ