Експерт дала корисні поради для ефективного схуднення
Експерт дала корисні поради для ефективного схуднення

Провідний дієтолог і фахівець зі зниження ваги тіла із Ґлазго Фіона Кірк у статті для Healthista дала низку порад, що допоможуть швидко і безпечно схуднути.

Баланс і різноманітність. Кірк наголосила, що вирішальну роль в нашому раціоні грають баланс і різноманітність у харчуванні, що дозволяють забезпечити організм усіма речовинами першої необхідності, такими як білки, жири вуглеводи, вітаміни і мінерали, і, звичайно ж, вода. Дієтолог радить не упускати жодного продукту з цього переліку кожен день схуднення, оскільки організм легше переноситиме нові обмеження в харчуванні.

Жир для енергії. За словами фахівця, жир необхідний організму, щоб тримати мозок, серце, нерви, кістки і імунну систему здоровою. Тіло набагато краще використовує жир в якості палива для виробництва енергії в кожній клітині тіла, ніж із зерна і крохмалів, які рекомендуються в якості основи здорової дієти, проте постійне вживання крохмалю і зернових може порушити баланс вмісту цукру у крові. Дієтолог підкреслила, що корисні жири, які містяться в натуральних екологічних продуктах, корисній та смачній їжі допоможуть триматися подалі від «фальшивих» жирів на полицях супермаркету.

Вуглеводи з овочів. Саме овочі є основним джерелом вуглеводів і клітковини і повинні фігурувати у всіх стравах і закусках. кожну можливість для прогулянки на відкритому повітрі, бігу підтюпцем або фізичних вправ, щоб поліпшити метаболізм і отримати вітамін D навіть тоді, коли сонце за хмарами.

Не завжди суворо. Кірк зауважила, що немає нічого поганого, якщо в один день на тиждень дозволяти собі трошки відійти від суворої дієти. Завтра буде інший день, і ви знаєте, що тоді робити, щоб компенсувати скоєне. Зберігайте позитивний настрій і будьте іноді поблажливі до себе, не змінюючи при цьому основного напряму в своєму стилі харчування.

Вчіться рахувати. На ранніх стадіях зміни свого способу харчування це може бути і важко, але слід поступово навчитися підраховувати калорії, що дуже допоможе в подальшому контролювати рівень цукру у крові і процес втрати ваги у цілому.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ