Зґуладзе
Зґуладзе погодилася залишитися в МВС на посаді голови спеціальної групи радників

Кабінет міністрів України відправив у відставку заступника міністра внутрішніх справ Еку Зґуладзе. Про це у своєму Твіттері написав міністр Арсен Аваков, передає Українська правда.

Він додав, що Зґуладзе зробить заяву з цього приводу та закликав не поширювати чутки.

Також Аваков заявив, що Зґуладзе погодилася залишитися в МВС на посаді голови спеціальної групи радників.

Ека Зґуладзе почала працювати на посаді радника міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова з 17 грудня 2014 року. За п’ять днів до цього Аваков подав клопотання Президенту України Петру Порошенку про надання їй українського громадянства. Наступного дня президент підписав відповідний указ.

Ека Зґуладзе була заступником міністра поліції і громадського порядку Грузії протягом 8 років. За її безпосередьої участі сталося одномоментне звільнення 15 тисяч співробітників МВС і набір нових з використанням сучасних рекрутингових технологій.

Як відомо, з 1 травня в Україні набув чинності закон про держслужбу, який забороняє чиновникам мати ще якесь громадянство крім українського. Через це вже звільнилися заступники голови Одещини Міхеїла Саакашвілі Олександр Боровик і Марія Гайдар. Вони також залишилися на посадах радників.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ