Пожежа на нафтобазі під Києвом
Пожежа на нафтобазі під Києвом

Екологи стверджують, що урядові структури із захисту навколишнього середовища не бажають надавати людям правдиву інформацію про масштаби забруднення через пожежу, яка трапилась на нафтобазі під Києвом. Про це повідомляє Преса України.

Про брехню урядовців заявила голова Всеукраїнської екологічної ліги Тетяна Тимочко. Вона наголосила, що слова міністра екології про те, що ніякої екологічної катастрофи немає, є неправдою: «Такі заяви є безпідставними, оскільки світова практика і дослідження вітчизняних вчених, екологів-практиків говорять про невідворотність негативних екологічних наслідків для навколишнього середовища і здоров’я людей. Також ці державні органи не дають результатів будь-яких зроблених ними досліджень стану навколишнього середовища».

Еколог нагадала, що під час спалювання рідкого палива в атмосферу потрапляє оксид азоту та оксид сірки, які у поєднанні з атмосферним киснем створюють кислотні дощі. Проте найбільшої шкоди природі, за словами еколога, завдають зараз недолугі дії урядовців: «Злочинна бездіяльність викликає подальше забруднення навколишнього середовища, тому, коли Мінекології та природних ресурсів заявляє, що аварія не завдасть шкоди природі, то це, я вважаю, злочинну поведінку, яке може погіршити процес ліквідації наслідків аварії», – переконана Тимочко.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ