27% росіян урізали витрати на харчування
27% росіян урізали витрати на харчування

Чверть росіян через фінансову кризу скорочують витрати на товари першої необхідності та продукти харчування. Про це свідчать дані опитування дослідницького холдингу «Ромир».

Згідно з дослідженням, 27% росіян долають економічні труднощі, скорочуючи витрати на товари першої необхідності та їжу. У порівнянні з минулим роком частина респондентів, які заощаджують на цьому, зросла на 10 процентних пунктів: у 2015 році скорочували витрати на продукти і товари першої необхідності 17% росіян.

Ще 28% економлять на відпочинку і розвагах, а значна частина респондентів – 39% – намагаються перерозподіляти сімейний бюджет на користь їжі та найнеобхіднішого.

Не збираються змінювати свій стиль покупок і витрат 7% респондентів, які зізналися, що їх особисто економічні проблеми не торкнулися.

У дослідженні холдингу «Ромир» зазначається, що ситуацію стали частіше називати кризовою представники груп з низьким і середнім доходом. Як і минулого року, оцінки поточної ситуації як кризової характерні більшою мірою для респондентів старших вікових груп – від 45 років.

В опитуванні взяли участь 1,5 тис. осіб у всіх регіонах Росії.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ