Власником однієї з будівель на столичному Трухановому острові, відео якої оприлюднив Автомайдан, є бізнесмен,  екс-депутат від СДПУ(о) Анатолій Писаренко, пише Українська правда.

Автомайдан зняв на відео цей будинок з висоти пташиного польоту. На відео можна побачити автомобілі, човни, гаражі; сам будинок виглядає як житловий. У міському «Земельному кадастрі» Києва зазначається, що будинок збудований на двох ділянках під №124 та №125. Землекористувачем значиться «фізична особа» (№124) та корпорація «ЕЙ.ПІ.Файненсінг, ІНК.» (№125).

Як встановила «УП», це компанія-нерезидент, яка зареєстрована в американському штаті Колорадо. Президентом компанії вказаний Анатолій Писаренко. Охоронці будівлі в неформальній бесіді з представниками Автомайдану підтвердили, що в цьому будинку перебуває Писаренко, зазначивши, що зараз його немає, а до нього можна звернутися в офіс.

Згідно з даними, вказаними у рішенні Господарського суду Києва від 12 грудня 2009 року, нежитлове приміщення площею 206 квадратних метрів – реабілітаційний центр – на Трухановому острові  компанія Писаренка купила 22 лютого 2002 року.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, активісти ВГО «Автомайдан» опублікували відео з Труханового острова, де замість лісу з’явилися палаци, тенісні корти і футбольні поля.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ