Людмила Янукович
Раніше в ЗМІ з’являлася інформація, що колишня «перша леді» мешкає у Севастополі

Людмила Янукович, екс-дружина президента-втікача Віктора Януковича, відкрила в анексованому російською владою Севастополі крамницю так званих елітних продуктів харчування «Меркурій». Про це пише місцева газета «Об’єктив» з посиланням на постійних клієнтів нового закладу.

У крамниці, яка позиціонує себе як елітний супермаркет, можна купити цілу низку харчів із «санкційного списку» (така їжа в сучасній Росії називається «санкціонкою»).

Під час президентства свого чоловіка Людмила постійно перебувала у Донецьку, де займалася вихованням онука та благодійністю.

Раніше в ЗМІ з’являлася інформація, що колишня «перша леді» мешкає у Севастополі (зокрема, має там будинок в селищі Кача). Саме з цієї причини було ухвалено рішення поховати її молодшого сина Віктора Вікторовича Януковича, який потонув в озері Байкал, в межах військового Братського цвинтаря на Північній стороні.

Водночас, Янукович наразі переховується від українського правосуддя на території РФ. Він співмешкає з донеччанкою Людмилою Полежай, від якого у нього ще у Межигір’ї народилася дитина.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ